آموزش طراحی چهره – بخش ۱ از جلسه اول دوره حضوری

آموزش طراحی چهره گروه طراحی روشن، یکی از کاملترین دوره های آموزشی این گروه می باشد، اولین آموزش طراحی چهره غیر حضوری و اینترنتی توسط گروه طراحی روشن برگزار شد و هم اکنون نیز برقرار است؛ اما علاوه بر آموزش غیر حضوری، گروه طراحی روشن دوره و کارگاه های حضوری نیز بصورت فشرده و ویژه در مشهد و سایر شهر ها برگزار میکند.

تصمیم گرفته ایم بخش هایی از جلسه اول یکی از دوره های حضوری ویژه را برای دوستداران طراحی و نقاشی قرار دهیم تا از مطالب آن استفاده کنند.

فیلمی که در ادامه مشاهده میکنید، بخش اول جلسه اول کلاس ویژه می باشد، در این جلسه به معرفی وسایل لازم و مفید و برندهای مناسب طراحی در ایران پرداخته شد و همچنین تمرین های پیش نیاز و مطالب مفیدی برای شروع طراحی از پایه بدون هیچ استعدادی گفته میشود.

مشاهده فیلم بخش اول آموزش طراحی چهره:

 

 

یکی از مشکلات افراد مبتدی، خشکی دست و کنترل مداد و عدم اراده برای تمرین های اولیه است، این نکته بسیار مهم می باشد.

متاسفانه حرفه ای ها به این تمرینات، مخصوصا تمرین کنترل خط که در فیلم کنترل مداد همچون اساتید بیان کردیم بیشتر از افراد مبتدی اهمیت میدهند، افراد مبتدی در طراحی چهره علاقه دارند سریعا شروع به طراحی چهره کنند و گمان میکنند کنترل مداد و سایه پردازی اهمیت خاصی ندارد و مهارت کافی در این زمینه دارند. اما ما با تجربه ای که در این زمینه داریم با قاطعیت جلسه اول، تمرین های کنترل خط و سایه پردازی را مهمترین و پایه ای ترین مهارت برای طراحی چهره و نقاشی هر چیزی میدانیم.

آموزش نقاشی چهره

در این بخش از جلسه اول جناب طهانی، مداد های مختلف و برند های مناسب را معرفی میکنند.

آموزش نقاشی چهره

توصیه میکنیم تمام بخش های جلسه اول را که در بخش مکتب خانه قرار میدهیم را مشاهده کنید و مطالب آن هر چند از نظر شما بدیهی باشد را تمرین و مرور کنید.

آموزش نقاشی چهره

لازم است مجدد بیان کنیم که در کلاس های طراحی گروه طراحی روشن تمام مطالب بسته و دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی چهره گفته می شود و این دوره کامل می باشد.

آموزش نقاشی چهره

به نظر شما مباحث ابتدایی لازم میباشد؟و شما از چه وسایل و مواردی در طراحی چهره استفاده میکنید؟

برای دریافت بخش های دیگر آموزش طراحی چهره و مطالب کوتاه مربوط به نقاشی و طراحی ایمیل خود را در بخش پایین وارد کنید تا مطالب را راحت دریافت کنید.

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “آموزش طراحی چهره – بخش ۱ از جلسه اول دوره حضوری

  1. Najafi rad

    سلام و درود بر شما استادان و انسانهای های شریف که با تلاش های بی دریغ تان به انسانهای دیگر کمک میکنید تا استعدادهای شان نمیرند و بتوانند از آن استفاده کنند .. واقعا نمیتوانم از شما چطوری تشکر کنم چون زندگی من با هنر نقاشی گره خورده و از روزی که با شما درین سایت تان آشنا شدم ازین رو به آن رو شدم و این همه را مدیون شما سروران هستم .. اما از یک چیز ناراحتم که خیلی از بسته های شما را نمیتوانم خریداری کنم چون من اینجا هم یک مهاجرم 😢انگار مهاجر بدنیا آمدم ..با ساپورت و پیشنهاد سازمان کمک به مهاجرین هفته قبل نمایشگاه نقاشی داشتم که هر چه دارم مدیون شما هستم اگر چه آرزو داشتم همه ویدیو های تان را از ابتدایی تا آخر داشته باشم اما به علت هزاران مشکلات که امروز دامنگیر من و ملیون ها هم وطنم شده نمیتوانم از بهترین برنامه های تان استفاده لازم را بکنم … بهر حال از شما متشکرم و برایتان آرزوی موفقیت و سلامتی تمنا دارم.

    1. طراحی روشن نویسنده

      سلام، ممنون از لطف بی کرانتون، مطمئنا با روخیه ای که دارید که تحت هر شرایطی دست از علاقه خود برنمیداریم موفق خواهید شد، به آروزهاتون فکر کنید و ما هم برای شما رسیدن به بهترینشون را از خدا میخواهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *