طراحی چهره

آموزش طراحی چهره – بخش ۲ از جلسه اول دوره حضوری

آموزش نقاشی چهره بخش ۲،  در این فیلم جناب طهانی به ادامه معرفی وسایل طراحی چهره میپردازند، در جلسه اول دوره حضوری VIP طراحی چهره مباحث کلی و پایه ای گفته شده است که بصورت فیلم های کوتاه برای شما قرار داده ایم.

در این بخش انواع پاک کن و کاغذ مناسب برای طراحی چهره گفته شده است، با این اطلاعات میتوانید پاک کن مناسب برای هر مرحله از طراحی خود تهیه کنید و نیازی نیست وسیله غیر ضروری بدون اطلاعات خریداری کنید؛ همچنین با اطلاع از انواع کاغذ میتوانید کاغذ مناسب برای تمرین یا اجرای یک سفارش طراحی چهره حرفه ای را انتخاب کنید.

در فیلم زیر این مطالب را مشاهده خواهید کرد:

 

وسایل برای طراحی چهره مهم است ولی فاکتور اصلی نیست، معرفی گروه طراحی روشن از این نظر است که اگر هزینه ای برای خرید وسیله پرداخت میشود بدون تحقیق نباشد، یکی از هنرجویان عزیز عنوان میکردند در آموزشگاهی ثبت نام کرده بودند که تمام وسایل که استاد ارائه میدادند را بایستی خریداری میکردند، بطور مثال پاک کن برقی که وسیله بسیار واجبی نیست و برای حرفه ای ها و راحتی بیشتر استفاده میشود را به قیمت ۲۰۰.۰۰۰ تومان به هنرجویان به اجبار میدادند، در حالیکه پاک کن برقی بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان می باشد.

آموزش طراحی چهره

کاغذ نیز یکی از وسایل با اهمیت در طراحی چهره می باشد، اهمیت آن بدلیل محو شدن متفاوت سایه و گرفیت روی کاغذ های مختلف و ارزش و ماندگاری هر کاغذ است؛ به طور مثال شما سفارش طراحی چهره را قبول میکنید، لازم است روی کاغذ خوبی همچون الر یا اشتنباخ آن را طراحی کنید نه کاغذ کاهی یا پارس، اما برای تمرین بهتر است از کاغذ های کیلویی و ارزان تر استفاده کنید تا بدون نگرانی از هزینه با تعداد زیاد طراحی کنید.

طبق نظر جناب طهانی لازم است از هر تمرین هر هنرجو هر شب یا یک شب در میان ۴۰ تمرین انجام دهد که اگر بخواهیم این تعداد تمرین نقاشی را روی کاغذ های حرفه ای انجام دهیم هزینه زیادی میشود، بهتر است هفته ای یک نقاشی چهره جدی روی کاغذ خوب انجام دهیم و باقی هفته با کاغذ های ارزان تر تمرین کنیم.

آموزش طراحی چهره

امیدواریم از این مقاله و فیلم کوتاه استفاده مفید را برده باشید و توصیه میکنیم برند ها و نکات آن را یادداشت کنید و تمام بخش های این مجموعه را تماشا کنید، اگر بخش ۱ را مشاهده نکرده اید توصیه میکنیم ۱۰ دقیقه وقت بگذارید و فیلم آموزش طراحی چهره بخش ۱ را تماشا کنید.

برای دریافت آموزش کامل طراحی چهره میتوانید دوره فوق العاده ۰ تا ۱۰۰ طراحی چهره را تهیه کنید، هنرجوهای بسیار از شهر های مختلف داخل و خارج از ایران با این دوره پیشرفت بی نظیری داشته اند، میتوانید نمونه کار تعدادی از آن ها را در صفحه دوره تماشا کنید.

اگر شما نکات یا وسیله دیگری را میدانید و نظری دارید برای کمک به دوستان خود آن را در بخش پایین مطرح کنید.