کاریکاتور مهران غفوریان

دانلود رایگان فیلم طراحی کاریکاتور غفوریان روی تیشرت

در این مقاله می‌خوانید

فیلم طراحی کاریکاتور که در مقاله قبل تماشا کردین، کاریکاتور چهره بازیگر طناز ایران مهران غفوریان بود که بر روی مقوای مخصوص طراحی شد. در آن فیلم مشاهده کردید که طراحی کاریکاتور در دو مرحله انجام شد.

اما در فیلم جدید طراحی کاریکاتور که در ادامه تماشا میکنید، کاریکاتور مهران غفوریان بر روی تی شرت نقاشی می شود.

وسایل طراحی کاریکاتور:

این نقاشی بوسیله قلم مو و رنگ مخصوص پارچه بر روی تیشرت انجام شده است.

مدت زمان طراحی کاریکاتور روی تیشرت:

مدت زمان طراحی کاریکاتور روی تی شرت حدودا ۴۰ دقیقه طول میکشد، اما اگر تعداد چهره ها بیشتر باشند زمان طراحی کاریکاتور تغییر میکند.

ضمانت شستشو :

کاریکاتور روی تی شرت بعلت اینکه با رنگ های مخصوص نقاشی روی پارچه گروه طراحی روشن انجام می شود کاملا قابل شستشو میباشند و با خیال راحت می توان آن را پوشید، استفاده کرد و هر چندبار آن را شستشو کنید.

مراحل طراحی کاریکاتور روی تیشرت :

خطوط اصلی بوسیله قلم موهای ریز و سرگرد مانند ۳ صفر روی تی شرت نقاشی می شوند و سپس بوسیله قلم مو های سرتخت مناطق وسیع تر را رنگ آمیزی کرده و سایه ها را ایجاد می نماییم.

طرح اصلی را بوسیله مداد بر روی تیشرت نقاشی میکنیم تا برای ادامه کار کاملا تمرکز داشته باشیم و درصد هرگونه خطا کمتر شود، مخصوصا اینکه طراحی کاریکاتور نیز دشوارتر است.

اگر به طراحی چهره علاقه مند هستید توضیه میکنیم فیلم نقاشی چهره روی تیشرت و طراحی چهره به سبک سیاه قلم را تماشا بفرمایید.

گروه طراحی روشن قصد دارد فیلم های آموزشی برای دوستداران طراحی و کاریکاتور آماده کند تا این دوستان که امکان حضور در کلاس های آموزش طراحی و کاریکاتور گروه روشن را ندارند بصورت غیر حضوری آموزش ببینند و از تمرین های آن ها بصورت آنلاین رفع اشکال شود.

برای دریافت این آموزش ها و فیلم های جدید آموزش طراحی چهره و کاریکاتور ایمیل خود را در فرم پایین وارد کنید تا زودتر از همه آموزش ببینید و بتوانید چهره دوستان و آشنایان خود را نقاشی کنید.

 

شاید این نوشته ها را هم بپسندید

    سلام…خیلی عالی بود…لطفا لینک‌های جدید رابرای من ارسال کنید…

    پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید0
There are no products in the cart!
0