راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

نقاشی مداد رنگی، مخصوصا نقاشی چهره جز تکنیک های سطح بالای نقاشی به حساب می آید و هنرمندان این تکنیک به همراه هنرمندان نقاشی آبرنگ، از باقی هنرمندان بالاتر دیده میشوند.

اگر مبتدی هستید و علاقه به نقاشی مداد رنگی چهره دارید و نمیدانید از کجا شروع کنید، توصیه میکنیم مقاله و فیلم آموزش نقاشی حرفه ای ؛ از چه سنی و چه مدت و چطور انجام میشود ؟ را مشاهده بفرمایید.

نقاشی مداد رنگی چهره و راز گروه طراحی روشن:

بروزرسانی در ۹ بهمن ۹۶(اضافه شدن فیلم سوم و آموزش نقاشی پوست)

در فیلمی که در ادامه مشاهده میکنید، جناب طهانی در مورد راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن و پیشرفت این گروه صحبت میکنند:

اگر قادر به مشاهده فیلم نیستید، صحبت های گفته شده را در اینجا میتوانید مشاهده کنید: در سال ۹۵ در رابطه با کسب درآمد از طراحی چهره با مداد صحبت کردیم، امروز درباره تکنیکی صحبت میکنیم که سکوی پرش و موفقیت بیشتر گروه طراحی روشن بود، ما با سفارش های این تکنیک درآمد خود را ۴تا۵ برابر بیشتر کردیم و سطح هنری خود را رشد دادیم و گالری دارهای بیشتری را به خود جذب کردیم.

راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

نقاشی مداد رنگی، همان تکنیک است، بجای چند کار طراحی چهره عادی روزانه ۱ الی ۲ سفارش نقاشی مداد رنگی شروع به گرفتن کردیم در ابتدا، درآمد و وجه هنری رشد بیشتری کرد. از این موارد بگذریم، چون در ادامه این مطلب قرار است یک آموزش قرار دهیم؛ از نظر اغلب هنرجویان نقاشی مداد رنگی چهره، سخت ترین بخش نقاشی چهره (البته این موارد و آموزش مخصوص دوستانی است که پیش نیاز طراحی چهره را گذرانده اند) کد رنگ های مخصوص ساخت انواع پوست است، اینکه با چه رنگ هایی به پوست طبیعی و واقعی برسند کار سختی بنظر میرسد، چون پوست بخش وسیعی از نقاشی چهره را شامل میشود، حال فرض کنید بخش وسیعی از نقاشی چهره شما طبیعی نباشد، خیلی به چشم می آید، درست است؟ راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

گروه طراحی روشن کاتالوگی آماده کرده است که در آن با ۳ برند مداد رنگی: کلاسیک فابر کاستل، پلی کروم فابر کاستل و پریسماکالر، هشت نوع پوست مختلف را ساخته ایم و کد رنگ های استفاده شده را برای استفاده راحت تر نوشته ایم، با این کاتالوگ دیگر زمان آزمون و خطا و کلافه شدن از اینکه چه کد رنگی استفاده کنیم به پایان میرسد. بعنوان هدیه با قرار دادن ایمیل خود کاتالوگی که صحبت کردیم میتوانید دریافت کنید که البته رنگ پوست اول قابل نمایش است و هفت نوع پوست دیگر برای هنرجویان می باشد.

رنگ پوست اولیه را پس از دانلود تمرین کنید، اگر این کاتالوگ و رنگ پوست ها برای شما مفید بود در بخش نظرات بگید، اگر مشاهده کنیم که این مطلب مورد استقبال قرار گرفته است؛ فیلم آموزش مرحله به مرحله رنگ پوست اول را بصورت کامل برای دانلود رایگان قرار خواهیم داد، پس نظرتون فراموش نشه و همینطور بگین به نظر شما سخت ترین بخش نقاشی مداد رنگی چهره چیست؟

به بهترین و کاملترین نظر تا بروزرسانی بعدی این مقاله یک کوپن تخفیف ۵۰٪ خرید از محصولات آموزشی طراحی و نقاشی سایت داده خواهد شد.

به اصرار علاقه مندان، کاتالوگ رنگ پوست که بخشی از جلسه اول دوره نقاشی مداد رنگی ۲ بود را جداگانه برای سفارش قرار دادیم:

راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

بروزرسانی و بخش دوم راز نقاشی مداد رنگی چهره:

همانطور که قول داده بودیم، بدلیل استقبال و ایمیل های شما دوستان فیلم و آموزش جدید را آماده کردیم و در ادامه میتوانید تماشا کنید. این فیلم فوق العاده مفید است و دانلود و تماشای آن را به همه دوستان(بغییر از هنرجوهای مداد رنگی ۲) توصیه میکنیم:

برنده بخش نظرات، که البته طبق صحبت های جناب طهانی بدلیل استقبال و خوب بودن نظرات دو نفر انتخاب شده اند و کوپن تخفیف برای دوستان ارسال میشود:

خانم الهام میرآب زاده و خانم زینب سروش که نظرات این دوستان در قسمت پایین قابل مشاهده است.

تا فیلم و بروررسانی بعدی این مطلب تمرین پوست را طبق فیلمی که دانلود کردید انجام بدید و در بخش نظرات زمان نقاشیتون و توضیحی که لازم میدونید را برای مشارکت با دوستان و هنرجویان دیگه لطفا بنویسید.

بخش سوم و پایانی راز نقاشی چهره با مداد رنگی:

در این فیلم به بررسی مزیت های تکنیک مداد رنگی پرداخته ایم و خاطره ای از دوران قدیم طراحی روشن را بیان کرده ایم.

همچنین میتوانید فیلم نحوه ساخت مداد رنگی شرکت درونت را مشاهده کنید.

در انتهای این فیلم برای علاقه مندان به نقاشی مداد رنگی چهره یک خبر خوب داریم:

علاقه مندان که فقط قصد تهیه دوره یا بسته مداد رنگی ۲ را دارند از امروز ۹ بهمن میتوانند بصورت مجزا دوره نقاشی مداد رنگی چهره را سفارش بدهند: