راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

نقاشی مداد رنگی، مخصوصاً نقاشی چهره جز تکنیک‌های سطح بالای نقاشی به‌حساب می‌آید و هنرمندان این تکنیک به همراه هنرمندان نقاشی آبرنگ، از باقی هنرمندان بالاتر دیده می‌شوند.

اگر مبتدی هستید و علاقه به نقاشی مداد رنگی چهره دارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، توصیه می‌کنیم مقاله و فیلم آموزش نقاشی حرفه‌ای؛ از چه سنی و چه مدت و چطور انجام می‌شود؟ را مشاهده بفرمایید.

به‌روزرسانی در ۹ بهمن ۹۶ (اضافه شدن فیلم سوم و آموزش نقاشی پوست)

نقاشی مداد رنگی چهره و راز گروه طراحی روشن:

در فیلمی که در ادامه مشاهده می‌کنید، جناب طهانی در مورد راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن و پیشرفت این گروه صحبت می‌کنند:

اگر قادر به مشاهده فیلم نیستید، صحبت‌های گفته ‌شده را در اینجا می‌توانید مشاهده کنید: در سال ۹۵ در رابطه با کسب درآمد از طراحی چهره با مداد صحبت کردیم، امروز درباره تکنیکی صحبت می‌کنیم که سکوی پرش و موفقیت بیشتر گروه طراحی روشن بود، ما با سفارش‌های این تکنیک درآمد خود را ۴ تا ۵ برابر بیشتر کردیم و سطح هنری خود را رشد دادیم و گالری دارهای بیشتری را به خود جذب کردیم.

راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

نقاشی مداد رنگی، همان تکنیک است، بجای چند کار طراحی چهره عادی روزانه ۱ الی ۲ سفارش نقاشی مداد رنگی شروع به گرفتن کردیم در ابتدا، درآمد و وجه هنری رشد بیشتری کرد.

از این موارد بگذریم، چون در ادامه این مطلب قرار است یک آموزش قرار دهیم؛ از نظر اغلب هنرجویان نقاشی مداد رنگی چهره، سخت‌ترین بخش نقاشی چهره (البته این موارد و آموزش مخصوص دوستانی است که پیش‌نیاز طراحی چهره را گذرانده‌اند)

کد رنگ‌های مخصوص ساخت انواع پوست است، اینکه با چه رنگ‌هایی به پوست طبیعی و واقعی برسند کار سختی به نظر می‌رسد، چون پوست بخش وسیعی از نقاشی چهره را شامل می‌شود، حال فرض کنید بخش وسیعی از نقاشی چهره شما طبیعی نباشد، خیلی به چشم می‌آید، درست است؟

راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

رنگ پوست اولیه را پس از دانلود تمرین کنید، اگر این کاتالوگ و رنگ پوست‌ها برای شما مفید بود در بخش نظرات بگویید، اگر مشاهده کنیم که این مطلب مورد استقبال قرار گرفته است؛ 

فیلم آموزش مرحله به مرحله رنگ پوست اول را به‌صورت کامل برای دانلود رایگان قرار خواهیم داد، پس نظرتان فراموش نشود و همین‌طور بفرمایید به نظر شما سخت‌ترین بخش نقاشی مداد رنگی چهره چیست؟

به بهترین و کامل‌ترین نظر تا به‌روزرسانی بعدی این مقاله یک کوپن تخفیف ۵۰٪ خرید از محصولات آموزشی طراحی و نقاشی سایت داده خواهد شد.

با توجه به علاقه دوستان، کاتالوگ رنگ پوست که بخشی از جلسه اول دوره نقاشی مداد رنگی ۲ بود را جداگانه برای سفارش قرار دادیم:

راز نقاشی مداد رنگی چهره گروه طراحی روشن

به‌روزرسانی و بخش دوم راز نقاشی مداد رنگی چهره:

همان‌طور که قول داده بودیم، به دلیل استقبال و ایمیل‌های شما دوستان فیلم و آموزش جدید را آماده کردیم و در ادامه می‌توانید تماشا کنید. این فیلم فوق‌العاده مفید است و دانلود و تماشای آن را به همه دوستان (به غیر از هنرجوهای مداد رنگی ۲) توصیه می‌کنیم:

برنده بخش نظرات، که البته طبق صحبت‌های جناب طهانی به دلیل استقبال و خوب بودن نظرات دو نفر انتخاب شده‌اند و کوپن تخفیف برای دوستان ارسال می‌شود:

خانم الهام میرآب زاده و خانم زینب سروش که نظرات این دوستان در قسمت پایین قابل مشاهده است.

تا فیلم و به‌روزرسانی بعدی این مطلب تمرین پوست را طبق فیلمی که دانلود کردید انجام بدید و در بخش نظرات زمان نقاشی‌تان و توضیحی که لازم میدانید را برای مشارکت با دوستان و هنرجویان دیگر لطفاً بنویسید.

بخش سوم و پایانی راز نقاشی چهره با مداد رنگی:

در این فیلم به بررسی مزیت‌های تکنیک مداد رنگی پرداخته‌ایم و خاطره‌ای از دوران قدیم طراحی روشن را بیان کرده‌ایم.
همچنین می‌توانید فیلم نحوه ساخت مداد رنگی شرکت درونت (Derwent شرکتی انگلیسی است که وسایل طراحی و نقاشی تولید می‌کند) را مشاهده کنید.
در انتهای این فیلم برای علاقه‌مندان به نقاشی مداد رنگی چهره یک خبر خوب داریم:

علاقه‌مندان که فقط قصد تهیه دوره یا بسته مداد رنگی ۲ را دارند از امروز ۹ بهمن می‌توانند به‌صورت مجزا دوره نقاشی مداد رنگی چهره را سفارش بدهند: